Žaislai vaikams

Internetinė drabužių ir žaislų parduotuvė www.mystore.lt
Čia rasite kokybiškų ir nebrangių drabužėlių bei žaislų savo vaikučiams. Drabužėliai skirti vaikučiams nuo gimimo iki 12 metų, gana platus drabužėlių naujagimiams pasirinkimas. Turime ir proginių suknelių mergaitėms.
Pas mus galima įsigyti tokių prekinių ženklų, kaip Monster High, Hot Wheels, Cars, Disney, Fisher price, Polly Pocket žaislų ir kitų žaidimų. Prekiaujame ir minkštais lavinamaisiais žaislais.
Tiek drabužėlių, tiek žaislų asortimentas dažnai atnaujinamas, todėl kviečiame apsilankyti, išsirinkti ir įsigyti!

Kontaktai
Paklausti

Dramblionė – tai didelė mažylio svajonė. 

Siuvame lėlytes iš natūralių medžiagų.


Kai matai, kaip kūdikis glaudžia prie krūtinėlės ar veidelio sintetinį arba plastmasinį žaislą, pagalvoji, kad daug mielesnis būtų žaislas iš lino, mūsų lietuviško lino, kurį taip vertina užsieniečiai. Tuo labiau, kad tiek daug alergiškų vaikučių. Mes stengiamės juos rengti rūbeliais iš natūralių medžiagų, o leidžiame žaisti, dėti į burnytę sintetinį žaislą!

Kontaktai
Paklausti
UAB ''Kmoto'' nuo 2010 metų užsiima didmenine ir mažmenine prekyba motociklais, keturračiais/ATV, elektra varoma technika: pasiprtukais, keturračiais ir elektromobiliais.
Siūlome platų žinomiausių gamintojų ekipiruotės asortimentą Jums, bei priežiūros priemonių, atsarginių dalių ir aksesuarų Jūsų motociklui. 
Kontaktai
Paklausti
www.vaikukiemas.lt kas tai ? Tai el.parduotuvė skirta Jūsų mažyliams, kurioje rasite platų pasirinkimą muzikinių ir lavinamųjų žaislų kūdikiams, žaislų mergaitėms ir berniukams, paspirtukų, triratukų, keturačių, čiuožyklų, žaidimų aikštelių ir dar daugiau visko.
www.vaikukiemas.lt - Žaislai Ne Vienai Dienai!
Kontaktai
Paklausti

„Žaislų nuoma“ tai vieta, kur galima už atlygį pasiskolinti –  išsinuomoti žaisliukus. „Žaislų nuomoje“ tėveliams ir jų vaikučiams siūlo tik geriausių gamintojų žaislus, kuriuos padeda parinkti pagal vaikučių amžių.

Žaisliukus galima išsinuomoti dienai, savaitei, trims savaitėms ar ilgiau, o jeigu patiko tai žaisliuką galima ir įsigyti. Tėvai siekia, kad jų vaikai žaistų su kuo įvairesniais, kokybiškais, saugiais žaislais, kurie lavintų motorikos, vaizduotės, bendravimo įgūdžius ir suteiktų kuo daugiau džiaugsmo akimirkų mūsų mažiesiems.

Apsilankykite „Žaislų nuomoje" ir išsirinkite būtent tokį žaislą!

Kviečiame prisijungti!

Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kokia proga vaikui reikia dovanoti "dideles" dovanas?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vaikams2.lt - DU.lt dalis