Žaidimai vaikams


Putų šou gali būti puikus akcentas įvairuose vakarėliuose ar naktiniuose klubuose. Taip pat tai gali būti puiki dovana vaikams - pilnas kiemas putų.


Naudojamas tik profesionalus, visame pasaulyje pripažintas, putų skystis, iš kurio pagamintos putos nekenkia nei akims, nei odai.


Putų šou video žiūrėkite čia

Kontaktai
Paklausti
„Čiuku Čiuku“ vaikų žaidimų kambaryje Jūs jausitės kaip namuose. Vaikai bus saugūs, visą laiką puikiai matomi, o Jūs galėsite ramiai bendrauti su svečiais, naudotis greitaeigiu internetu, stebėti mėgstamą televizijos laidą ar sporto varžybas. Jums pagaliau nebereikės tartis su žmona/vyru, kuris gi šiandieną galės išeiti pabūti su draugais, o kuris bus su vaikais. Pas mus organizuojamose šeimos šventėse galėsite dalyvauti abu, o vaikai Jums tikrai padėkos.
Kontaktai
Paklausti
Įkūrėme šią studiją norėdami padėti tėveliams ugdyti vaikučius nuo pat kūdikystės, atskleisti bei lavinti jų kūrybiškumą, turiningai leisti laisvalaikį, švęsti šventes ir kartu eiti nuostabiu ir nepakartojamu vaikystės keliu. Siekiame visapusiško ir nuoseklaus vaikučių lavinimo ir manome, kad lavinimo procese ne visada svarbu rezultatas, mums svarbu ir taikaip vaikas jaučiasi "čia ir dabar", kokius jausmus išgyvena, kaip sutaria su kitais vaikais.
Kontaktai
Paklausti

„Žaislų nuoma“ tai vieta, kur galima už atlygį pasiskolinti –  išsinuomoti žaisliukus. „Žaislų nuomoje“ tėveliams ir jų vaikučiams siūlo tik geriausių gamintojų žaislus, kuriuos padeda parinkti pagal vaikučių amžių.

Žaisliukus galima išsinuomoti dienai, savaitei, trims savaitėms ar ilgiau, o jeigu patiko tai žaisliuką galima ir įsigyti. Tėvai siekia, kad jų vaikai žaistų su kuo įvairesniais, kokybiškais, saugiais žaislais, kurie lavintų motorikos, vaizduotės, bendravimo įgūdžius ir suteiktų kuo daugiau džiaugsmo akimirkų mūsų mažiesiems.

Apsilankykite „Žaislų nuomoje" ir išsirinkite būtent tokį žaislą!

Kviečiame prisijungti!

Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kokia proga vaikui reikia dovanoti "dideles" dovanas?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vaikams2.lt - DU.lt dalis