Vaikų gimtadieniai

DARŽELINUKAMS, MOKSLEIVIAMS IR NENUOBODIEMS SUSAUGUSIEMS!


Pats šauniausias būdas pabaigti mokslo metus:

Linksmos karinės pratybos - tikros uniformos, smagios rungtys, saugūs keturračiai, gardi kareiviška košė, kariniai pažymėjimai ir daugybė prisiminimų
ARBA
Indėniški nuotykiai - įšventinimas į indėnus, bizono medžioklė, būgnų ritmai, genčių  šokiai, lobio paieškos ir dar daugiau...
Renginiai vyksta Šiaulių raj.
Skirta grupėms.
www.raudonavarna.lt
Kontaktai
Paklausti
Kaip greitai pradžiuginti vaiką ir tuo pačiu metu ugdyti jo emocinį intelektą bei kūrybingumą? Ar tai labai sudėtinga ir reikalauja daug laiko bei išminties? Iš tiesų, kad vaikas augtų džiugus, laimingas ir kūrybingas pakanka tiesiog nuolat bendrauti su vaiku ir bendrauti ne bet kaip, o spalvingai. Kaip bendravimą su vaiku padaryti spalvingu? Paslaptis labai paprasta!
Kontaktai
Paklausti


Putų šou gali būti puikus akcentas įvairuose vakarėliuose ar naktiniuose klubuose. Taip pat tai gali būti puiki dovana vaikams - pilnas kiemas putų.


Naudojamas tik profesionalus, visame pasaulyje pripažintas, putų skystis, iš kurio pagamintos putos nekenkia nei akims, nei odai.


Putų šou video žiūrėkite čia

Kontaktai
Paklausti
NEŽINOTE KAIP IR KUR SURENGTI LINKSMIAUSIĄ VAIKUČIO GIMTADIENIO ŠVENTĘ?
PATIKĖKITE TAI „RAGANIUKĖS TEATRUI“!
Raganiukės teatras turi didelę patirtį vaikų gimtadienio renginių organizavime. Teminės gimtadienio šventės rengiamos pagal Jūsų pateiktus duomenis (užpildžius anketą), atsižvelgiant į vaiko amžių, charakterį, pomėgius, namuose, kitoje pasirinktoje vietoje arba teatre.
Kontaktai
Paklausti
Mūsu studija taip pat organizuoja ugnies šokio pamokas vaikams ir suaugusiems. Pamokos vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais, Vilniaus senamiestyje.
Pirma pamoka nemokamai.
Kontaktai
Paklausti
Vaikų pramogų centras "PRAMOGŲ IMPERIJA" Vilniuje - tai mažylių šypsenos, juokas, vingiuoti tuneliai, spalvotų kamuoliukų baseinai, smagios sūpynės, karuselės, minkštutėlis batutas ir tikros linksmybės su puikiai pažįstamais personažais ir pasakų herojais. Čia linksminasi darželinukai ir mokyklinukai, čia vyksta šventės ir renginiai.
Kontaktai
Paklausti


Mūsų įmonės veiklos sritis - smagių švenčių vaikams ir suaugusiems organizavimas. Mes ruošiame ir įgyvendiname teminius vaikų ir suaugusiųjų gimtadienius, šeimos šventes,  išleistuvių, krikštynų, Kalėdines bei kitas šventines programas vaikams ir suaugusiems.


KODĖL VERTA RINKTIS MŪSŲ PASLAUGAS?


www.sypsomes.lt

Kontaktai
Paklausti

Kūrybos namučiai “Vėjų fėja” - tai kūrybos dvasia. Ji visur, ji kiekviename, ji vakar, šiandien ir rytoj. Ji mylinti ir laisva. Ji skleidžiasi mūsų širdyje, jei tik išdrįstame patikėti paprastais stebuklais. Kūrybos namučiai “Vėjų Fėja” tai nedidelio menininkų ir pedagogų ratelio sukurta erdvė, skirta kūrybinei, meninei raiškai. Įvairiose studijose visą savaitę čia veikia kūrybiniai užsiėmimai skirti kūdikiams, vaikams, mokyklinukams ir tiems, kurie save jau vadina dideliais. Visi kartu siekiame gilesnio, subtilesnio pasaulio pažinimo, ieškome grožio, gerumo, darnos. Mokomės prakalbinti medį, akmenį, gėlę, mokomės klausytis tylos, mokomės pasitikėti savo planeta ir mylėti visa kas gyva. Tai, ką sunku įvardinti žodžiais, mokomės išreikšti kūrybinėmis priemonėmis. Čia visi mokytojai ir visi mokiniai, čia visi saugūs ir laisvi.

Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kokia proga vaikui reikia dovanoti "dideles" dovanas?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vaikams2.lt - DU.lt dalis