Vežimėliai

Viena didžiausių vaikų ir būsimų mamų prekių parduotuvių internete www.babymarket.lt
Septinmyliais žingsniais į priekį skubančiame šiandieniniame pasaulyje vis svarbesnį vaidmenį vaidina kone kasdien tobulėjan... 
Kontaktai
Paklausti
Mūsų elektroninėje išparduotuvėje vaikams rasite žinomų Vakarų Europos gamintojų prekių vaikams už prieinamą kainą. Puikiai suprantame, kad prekės vaikams reikalingos tik ribotą laiką, todėl siūlome Jums įvairių vaikiškų prekių asortimentą - žaisliukų įvairaus amžiaus vaikams, smulkios vaikiškos technikos, dviratukų, vežimėlių, kedučių, vaikiškų baldų ir kitų vaikiškų prekių. Siūlydami produktą, pateikiame visą reikiamą informaciją –  prekė nauja ar naudota (ekspozicinė),  su pakuote ar turi matomų defektų, technines galimybes. Tikimės patenkinti Jūsų lūkesčius pirkti greitai, saugiai ir patogiai.
Kontaktai
Paklausti
UAB “Mažylio ratai“ koncepcija - aktyvi paieška ir atranka įdomaus dizaino, aukštos kokybės bei originalių vaikiškų prekių , kurias galime pasiūlyti tėvams, siekiantiems ne tik organizuoti savo vaikui maksimalų gyvenimo komfortą, bet taipogi norintiems nuo pirmų gyvenimo mėnesių vystytį mažylio susidomėjima aplinka, didinti kūrybinį bei intelektualinį mažylio potencialą.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kokia proga vaikui reikia dovanoti "dideles" dovanas?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vaikams2.lt - DU.lt dalis