Stovyklos vaikams

Čia rasite vasaros stovyklas vaikams visoje Lietuvoje ir užsienyje. Vaikų stovykla - geriausias būdas turiningai praleisti vasaros atostogas, kažko išmokti ir susirasti naujų draugų.
Stovykla ikimokyklinukams – su ore tvyrančia gera nuotaika ir visiška kūrybine laisve

Jau nuo birželio 4 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre veiklą pradeda „Nykštukų stovyklėlė“ – kūrybiškumo ir aktyvių veiklų vasaros programa, skirta miesto vaikams nuo ketverių metų.
Kontaktai
Paklausti
Stovykla Mozaika išsiskiria savo visapusiška veikla. Čia nėra dienos temų - mes kasdien veikiame daug skirtingų dalykų, nes žinom, kad stovyklautojams yra sunku ilgai išlaikyti dėmesį. Todėl šiek tiek pakonkuruojame sporto varžybose, tada kuriame nuotraukų rėmelius įsimintinoms akimirkoms papuošti ar pinam draugystės apyrankes, kuriomis keičiamės su naujai sutiktais draugais. Po pietų mokomės šokių su profesionaliu treneriu, išmoktus žingsnelius žinoma pritaikome diskotekoje. Dar mes mokomės vaidinti, verdame obuolių uogienę, gaminame kiaules taupykles, mokomės taupyti, organizuojame barbeque vakarėlį ir sulaukiame įvairių svečių.
Kontaktai
Paklausti
Vaikų ir jaunimo vasaros poilsio stovykla "Žvaigždė" įsikūrusi Birštone, kairiajame Nemuno upės krante. Tai vienas iš gražiausių Lietuvos poilsio kampelių – Nemuno kilpų regioninio parko, apsupties centre. Tai unikali vieta, kurioje Nemunas išvingiuoja keturias kilpas. Gamtos sukurtas šedevras  kalba pats už save, ši vietovė verčia dar labiau susilieti su gamta ir pamatyti tikrą jos grožį.
Vaikų vasaros stovykla "Žvaigždė yra ant Nemuno kranto, apsupta pasakiškos gamtos, miško šnaresio ir ramybės, kiekvienas poilsiautojas gales rasti ramybę ir atgaivą sielai bei kūnui.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kokia proga vaikui reikia dovanoti "dideles" dovanas?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vaikams2.lt - DU.lt dalis