Privačios mokyklos

"Start English" mokyklėlė vaikams kviečia Jūsų mažuosius į anglų kalbos užsiėmimus darželiuose ir papildomo ugdymo studijose
Dirbdami skirtinguose Vilniaus miesto darželiuose ir mokyklose jau kelerius metus, susibūrėme į vieną kolektyvą, pavadinimu "Start English".
Kontaktai
Paklausti
Vaikų žaidimų studijos vizija- savimi ir savo gebėjimais pasitikintis, kūrybiškas, saugiai besijaučiantis ir darniai sugyvenantis bendraamžių bei suaugusiųjų bendruomenėje, sėkmingam tolimesniam lavinimui ikimokyklinėje įstaigoje ar mokymuisi mokykloje pasirengęs vaikas.

Studija įgyvendina kelias ugdymo(si) programas, skirtas ankstyvojo ir ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Vyksta šie užsiėmimai:
Kontaktai
Paklausti
Privati Vilniaus krikščionių mokykla – tai nevalstybinė vidurinė mokykla, puoselėjanti ekumeninę laikyseną, tikinčių pedagogų dėka ugdanti moksleivius krikščioniškų vertybių pagrindu. Mokykloje mokosi įvairias krikščioniškas bendruomenes lankančių šeimų vaikai, o mokytojais dirba įvairių Vilniaus bažnyčių pedagogai.
Mokyklą 1993 m. įsteigė Vilniaus bažnyčia “Tikėjimo žodis”. Dvejus metus mokykla buvo tik pradinė, o nuo 1995 m. įgijo pagrindinės mokyklos statusą, nuo 2010 m. – vidurinės. Mokykla šešerius metus dirbo Vilniaus mieste, o nuo 1999 m. dar šešerius metus veikė Vilniaus rajone. Nuo 2005-2006 mokslo metų mokykla vėl pakvietė vaikus mokytis Vilniaus mieste.
Kontaktai
Paklausti
Jau dvidešimtus metus Vaikų kū­rybinės iniciatyvos fondo „Šaltinėlio" privati vidurinė mokykla ugdo jauną žmogų. Ši mokykla buvo įsteigta 1993 metais. Per šiuos metus mokyklos va­dovai ir pedagogai, bendradarbiau­dami su Europos švietimo įstaigomis, sukaupė solidžią patirtį. Čia mokosi vaikai nuo parengiamosios iki 12 kla­sės, todėl šioje mokykloje mokiniai įgyja pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kokia proga vaikui reikia dovanoti "dideles" dovanas?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vaikams2.lt - DU.lt dalis