Prekės vaikams

Prekės jūsų vaikams: naujagimiams ir jau paaugusiems vaikams. Čia rasite vietas, kur galėsite įsigyti įvairiausių prekių vaikams - nuo dantų šepetėlio, drabužių iki lovyčių ir kitų gaminių skirtų Jūsų vaikams


KVIEČIAME APSILANKYTI www.drabuziaivaikams.lt

Pas mus rasite platų asortimentą vaikiškų rūbų, prekiaujame tik naujomis ir kokybiškomis prekėmis.
Įdomūs drabužėliai už visiems prieinamą kainą.


www.drabuziaivaikams.lt

Kontaktai
Paklausti


Elektroninėje parduotuvėje e-vaikams.lt Jūs rasite išskirtinės kokybės, patogių ir stilingų rūbelių vaikams nuo 0 iki 14 metų už patrauklią kainą. Prekiaujame žinomų JAV gamintojų Childrensplace, Old Navy ir kt. produkcija.
www.e-vaikams.lt

Kontaktai
Paklausti
www.padevetirubai.lt vaikiškų padėvėtų rūbelių elektroninė parduotuvė, skirta tėveliams auginantiems vaikučius nuo gimimo iki 14 metų.
Mes Jums siūlome daugybę rūšiuotų, geros kokybės, originalių dėvėtų drabužių vienoje vietoje.
Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje ir gražiai bei nebrangiai papuošti savo vaikučius.

Lauksime Jūsų!!!!!!!!!!!!


Kontaktai
Paklausti
Norėtumėte gražaus megzto drabužio, skraistės? 
Reikia krikšto rūbelių Jūsų mažyliui? 
Žavitės veltinio darbais? 
Norite papuošti savo vaikus jaukiais megztais drabužėliais? 
Patiko mūsų siūlomos riešinės? 
Reikia šilto apdarėlio Jūsų augintiniui? 
Turite savo idėjų, bet nemokate jų įgyvendinti?

El. parduotuvė "Avinukas" apjungė nemažai mezgėjų ir veltinio meistrių iš visos Lietuvos. Tai vieta, kur Jūsų užsakymai bus vykdomi greitai ir kokybiškai, o Jums nereikės ilgai ieškoti, kas galėtų Jūsų norus įgyvendinti.
 
Mūsų parduotuvėje galite įsigyti rankomis megztų vilnonių kojinių ir pirštinių suaugusiems bei vaikams.
Jei nerasite tinkamo dydžio ar norimos spalvos, kojinės ar pirštinės Jums bus numegztos vos per dvi dienas.
Kontaktai
Paklausti
ManoSpinta.lt - Išskirtinės, kokybiškos ir nebrangios prekės kūdikiams.
Plaukimo ir maudymosi ratukai kūdikiams, lavinamieji sensoriniai kamuoliai, higienos prekės, indai, gertuvės, kramtukai, ekologiški ir natūralios šildyklės - migdukai, nauji ir nebrangūs rūbeliai.

www.manospinta.lt
Kontaktai
Paklausti

Dramblionė – tai didelė mažylio svajonė. 

Siuvame lėlytes iš natūralių medžiagų.


Kai matai, kaip kūdikis glaudžia prie krūtinėlės ar veidelio sintetinį arba plastmasinį žaislą, pagalvoji, kad daug mielesnis būtų žaislas iš lino, mūsų lietuviško lino, kurį taip vertina užsieniečiai. Tuo labiau, kad tiek daug alergiškų vaikučių. Mes stengiamės juos rengti rūbeliais iš natūralių medžiagų, o leidžiame žaisti, dėti į burnytę sintetinį žaislą!

Kontaktai
Paklausti
Tiens/Tianshi produktų elektroninė parduotuvė! Mūsų e.parduotuvėje galite įsigyti produkcijos norėdami pagerinti savo bei savo šeimos sveikatą, papildyti savo kiekvienos dienos racioną vitaminais, bei mineralais. Tai produkcija kuri yra pagaminta tik iš natūralių žaliavų. Prekiaujame ir kita Tiens gamintojo produkcija. Čia galite ne tik apsipirkti, bet ir gauti konsultacijas (nemokamas) dirbame šioje srityje jau daug metų (7m.), todėl jei turite klausimų dėl produktų susisiekite telefonu arba rašykite el. paštu. Šiuo metu e - parduotuvėje nurodytos kainos su 25% nuolaida bei gaunate dar ir dovanų! Pasinaudokite nuolaida!
Kontaktai
Paklausti
GopSport tai pirma Lietuvoje elektroninė vaikų sporto prekių parduotuvė. Šiuo metu čia Jūs galite įsigyti gimnastikos kampelius į vaikų kambarį arba į sporto zoną namuose. Tai yra patikimas sporto kompleksas Jūsų vaikui. Sporto kompleksas labai mėgiamas vaikų, lavina vaikus fiziškai ir leidžia gerai ir turiningai praleisti laiką.
Kontaktai
Paklausti
"Mei tai ir slingas, - modernus gilias tradicijas turinčių nešioklių variantas,- puikiai tinka šiuolaikinei aktyviai mamytei: padeda suderinti mamos ir vaiko poreikius. Mamos rankos visuomet bus laisvos, ji galės keliauti ar užsiimti namų ruoša, o saugiai prie mamos prijuostas vaikelis girdės mamos širdies plakimą ar tiesiog buvimą šalia. Mei tai nešioklėje ar slinge galima nešioti tiek kūdikius, tiek mažus vaikus – tol, kol jie norės būti nešiojami. Vaiką galima prisirišti ant nugaros, priekyje veidu į mamą arba priekyje veidu į pasaulį. Visi šie nešiojimo būdai yra saugūs ir patogūs. Užsirišti Kenga nešioklę lengva ir nesunku išmokti – po kelių kartų Jums nebereikės pagalbos – užsirišite greitai ir saugiai. Sprendžiant, ką pasirinkti – slingą ar mei tai, pirmiausia reikia išsiaiškinti savo poreikius. Kodėl man reikia nešioklės? Ar mano vaikelis neramus ir namie
dažnai prašosi ant rankų? O galbūt mes labai mėgstame keliauti, vaikščioti po gamtą? Gal gyvename viršutiniame namo aukšte ir  vežimelis yra nepakeliama kančia, tikrąja žodžio prasme? O gal vaikelis    nemėgsta sėdėti
vežime?
Kontaktai
Paklausti
Musu internetinė vaikiškų rūbelių parduotuvė www.4kids.lt dar visai jauna, todėl labai džiaugiamės, sulaukdami malonių ir skatinančių žodžių iš apsilankiusių ir pirkusių žmonių. Tai mums suteikia jėgų ir įpareigoja dar labiau stengtis. Pas mus parduodami smėlinukai šliaužtinukai, batukai, kelnytės, marškinėliai, pižamos, striukytės ir t.t. ir t.t. :) Su 4kids Savo vaiką galite aprengti nuo pat gimimo iki tol, kol jam sueis 7 metai. Ateikite pasižvalgyti.
Malonių apsipirkimų su 4kids :)
Kontaktai
Paklausti
Mes siūlome Jūsų vaikučiui stilingus, ryškiaspalvius ir kokybiškus drabužėlius. Visi drabužėliai yra atvežti iš Danijos ir Švedijos. Šie drabužėliai yra žinomi ir vertinami ne tik Skandinavijoj ir vakarų Europoje, bet ir Amerikoje. Mes atstovaujame tokias žinomas firmas kaip: Kimera (Danija), Plastisock (Švedija), Filiola (Danija).  Taip pat ir būsima ar maitinanti mamytė ras sau tinkamų drabužėlių, o ir vaiko kambariui turime labai gražių daiktelių. Uzsukite i e-parduotuve www.minimada.lt ir įsitikinsite!
Kontaktai
Paklausti
Sveikas vaikas – ramūs tėvai. Tačiau ramybei pasiekti nepakanka pasirūpinti patogiais drabužiais, apavu ar tinkamais lavinti žaislais. Svarbu dar gerai atsirinkti, kas labiausia tinka būtent jūsų atžalai, ir nepaklysti prekių vaikams pasiūloje. Juk po žodžiais “sveikas”, “ekologiškas”, “natūralus” dažnai slepiasi tik klaidūs reklamos labirintai.
Kontaktai
Paklausti
Apsilankykite www.rudanosis.lt -tai skelbimų svetainė skirta auginantiems vaikus. Joje patogu parduoti, pirkti, keistis ar dovanoti tik vaikams skirtus daiktus.
Kontaktai
Paklausti
IĮ „SUB7“ įkurta 2009 m. rugsėjo mėnesį. Visuomenei SUB7.lt pristatyta 2009 m. lapkričio mėnesį. Įmonė sukurta šeimos verslo pagrindu. Įmonės sėkmės garantas - patyrimas internetinio pardavimo, klientų aptarnavimo ir rinkodaros srityse. Parduotuvė SUB7.lt – virtuali erdvė, kur galite greitai ir patogiai apsipirkti . Kurdami svetainę, mes galvojome apie tai, kaip pirkimą internete paversti saugiu, greitu, patogiu ir suprantamu visiems. Stengėmės, kad mūsų parduotuvė SUB7.lt , taptų kuo labiau patraukli tiems, kas ieško naujų, įdomių ir nebrangių prekių. Įmonės vizija – saugumas, patikimumas, kokybiškų ir originalių prekių gausa. Įmonės misija – profesionalus ir greitas pirkėjų aptarnavimas, suteikiant jiems galimybę pasirinkti ir pirkti prekes vienu iš moderniausių būdų.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kokia proga vaikui reikia dovanoti "dideles" dovanas?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vaikams2.lt - DU.lt dalis