Pramogos vaikams


Putų šou gali būti puikus akcentas įvairuose vakarėliuose ar naktiniuose klubuose. Taip pat tai gali būti puiki dovana vaikams - pilnas kiemas putų.


Naudojamas tik profesionalus, visame pasaulyje pripažintas, putų skystis, iš kurio pagamintos putos nekenkia nei akims, nei odai.


Putų šou video žiūrėkite čia

Kontaktai
Paklausti
Kaip greitai pradžiuginti vaiką ir tuo pačiu metu ugdyti jo emocinį intelektą bei kūrybingumą? Ar tai labai sudėtinga ir reikalauja daug laiko bei išminties? Iš tiesų, kad vaikas augtų džiugus, laimingas ir kūrybingas pakanka tiesiog nuolat bendrauti su vaiku ir bendrauti ne bet kaip, o spalvingai. Kaip bendravimą su vaiku padaryti spalvingu? Paslaptis labai paprasta!
Kontaktai
Paklausti
DARŽELINUKAMS, MOKSLEIVIAMS IR NENUOBODIEMS SUSAUGUSIEMS!


Pats šauniausias būdas pabaigti mokslo metus:

Linksmos karinės pratybos - tikros uniformos, smagios rungtys, saugūs keturračiai, gardi kareiviška košė, kariniai pažymėjimai ir daugybė prisiminimų
ARBA
Indėniški nuotykiai - įšventinimas į indėnus, bizono medžioklė, būgnų ritmai, genčių  šokiai, lobio paieškos ir dar daugiau...
Renginiai vyksta Šiaulių raj.
Skirta grupėms.
www.raudonavarna.lt
Kontaktai
Paklausti
Mūsu studija taip pat organizuoja ugnies šokio pamokas vaikams ir suaugusiems. Pamokos vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais, Vilniaus senamiestyje.
Pirma pamoka nemokamai.
Kontaktai
Paklausti

„Raganiukės teatras“ – profesionalus teatras jau 13-tus metus visos Lietuvos ir užsienio vaikus džiuginantis savo spektakliais ir renginiais. Teatras turi didžiausią spektaklių vaikams repertuarą Lietuvoje, rengia gastroles įvairiuose šalies miestuose, dalyvauja labdaros akcijose, koja kojon žengia su vaikais.

LANKOTĖS „RAGANIUKĖS TEATRO” SPEKTAKLIUOSE, TODĖL JUMS IR JŪSŲ ŠEIMAI TURIME YPATINGĄ PASIŪLYMĄ! Jau šiandien galite įsigykite teatro vaikams abonementą tik už 48lt!!
Kontaktai
Paklausti

Kūrybos namučiai “Vėjų fėja” - tai kūrybos dvasia. Ji visur, ji kiekviename, ji vakar, šiandien ir rytoj. Ji mylinti ir laisva. Ji skleidžiasi mūsų širdyje, jei tik išdrįstame patikėti paprastais stebuklais. Kūrybos namučiai “Vėjų Fėja” tai nedidelio menininkų ir pedagogų ratelio sukurta erdvė, skirta kūrybinei, meninei raiškai. Įvairiose studijose visą savaitę čia veikia kūrybiniai užsiėmimai skirti kūdikiams, vaikams, mokyklinukams ir tiems, kurie save jau vadina dideliais. Visi kartu siekiame gilesnio, subtilesnio pasaulio pažinimo, ieškome grožio, gerumo, darnos. Mokomės prakalbinti medį, akmenį, gėlę, mokomės klausytis tylos, mokomės pasitikėti savo planeta ir mylėti visa kas gyva. Tai, ką sunku įvardinti žodžiais, mokomės išreikšti kūrybinėmis priemonėmis. Čia visi mokytojai ir visi mokiniai, čia visi saugūs ir laisvi.

Kontaktai
Paklausti
Musu internetinė vaikiškų rūbelių parduotuvė www.4kids.lt dar visai jauna, todėl labai džiaugiamės, sulaukdami malonių ir skatinančių žodžių iš apsilankiusių ir pirkusių žmonių. Tai mums suteikia jėgų ir įpareigoja dar labiau stengtis. Pas mus parduodami smėlinukai šliaužtinukai, batukai, kelnytės, marškinėliai, pižamos, striukytės ir t.t. ir t.t. :) Su 4kids Savo vaiką galite aprengti nuo pat gimimo iki tol, kol jam sueis 7 metai. Ateikite pasižvalgyti.
Malonių apsipirkimų su 4kids :)
Kontaktai
Paklausti
Vaikų pramogų centras "PRAMOGŲ IMPERIJA" Vilniuje - tai mažylių šypsenos, juokas, vingiuoti tuneliai, spalvotų kamuoliukų baseinai, smagios sūpynės, karuselės, minkštutėlis batutas ir tikros linksmybės su puikiai pažįstamais personažais ir pasakų herojais. Čia linksminasi darželinukai ir mokyklinukai, čia vyksta šventės ir renginiai.
Kontaktai
Paklausti


Nori vairuoti AUTOMOBILĮ..? Tačiau manai esąs per jaunas?


Nuo 2000 metų Vilniaus miesto Sportinio vairavimo centras organizuoja Jaunųjų lenktynininkų užsiėmimus, kurių metu vaikai nuo 12 metų yra mokinami sportinio  vairavimo įgūdžių.


Užsiėmimų metu jaunuoliai drauge su šio centro patyrusiais instruktoriais - sportininkais, kurie yra išbandę daugelį trasų, mokosi suvaldyti žvėrišką automobilio jėgą, instruktoriai dalinasi savo patirtimi, paaiškina, kaip reikia išlikti budriam ekstremaliose situacijose, kaip suderinti greitį su saugumu.Tad jaunuoliams  nesunku tapti geriausiais iš geriausiųjų, nes juos mokina tikri profesionalai.

Kontaktai
Paklausti
Pramoginės šou veiklos studija "Žvaigždžių takas"

Vilniaus studija „ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS” užsiima šou veikla į kurią įeina pradedančiųjų MODELIŲ, ŠOKĖJŲ ir DJ`ėjų kursų mokymo programos bei profesionalus parengimas pažengusiųjų narių pramoginiams renginiams: įvairiems konkursams, koncertams, televizijos projektams („Eurovizija”, „Dangus”, „Kelias į žvaigžges”...) ir pan. Suteikiame galimybę ne tik pažengusiems bet ir pradedantiesiems savo nariams dalyvauti kino ir televizijos laidų filmavimuose. Dirbame su Lietuvos Kino Studija, Baltijos televizija bei įvairiomis reklamos agentūromis. Nepraleiskite progos prisijungti prie mūsų ir realizuoti save pramoginėje šou veikloje.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kokia proga vaikui reikia dovanoti "dideles" dovanas?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vaikams2.lt - DU.lt dalis