Patalynė vaikams

...Tavo šeimos parduotuvė - TavoSapnas.lt

Leiskite mums pasirūpinti Jūsų kasdienybe. Nebūtinai ji turi būti bespalvė :)
TavoSapnas.lt parduotuvėje rasite intejero detalių vaikų kambariui, virtuvei, miegamajam, voni9os kambariui bei daugelį kitų prekių.
Didelis prekių pasirinkimas Jūsų kasdieniniam gyvenimui.
Atskira mūsų kryptis - pataliukai Jūsų kūdikėliams ir vaikučiams. Siuvame su meile būtent Jums, reaguojame į kiekvieną individualų norą ir pageidavimą, stengiamės pateikti platų pasirinkimą. Kuriame kasdien, kuriame Jums, o kartais ir su Jumis. Mažieji mūsų auga kartu su mumis, paaugę sugrįžta didesnių pataliukų ar kitų prekių. Mes visada Jūsų laukiame!
Labai dažnai pildome savo asortimeną vis naujomis prekių rūšimis, kad mūsų nuolatinis ir naujas klientas rastų gerą prekę už tinkamą kainą. Daug prekių pas mus pagamintos Lietuvoje.

TavoSapnas.lt linki Jums smagių ir spalvotų dienų!
Kontaktai
Paklausti
Norime būti arčiausiai jūsų, kai yra poreikis greitai, paprastai ir patogiai įsigyti vaikučiui reikalingų prekių. Mūsų parduotuvėje galite  įsigyti prekių būsimoms mamytėms, kūdikio priežiūros reikmenų, drabužėlių kūdikiams, patalynes ir daug kitu prekių.
Kontaktai
Paklausti
UAB „Avytė" - tai vieta kur gimsta mūsų miego sargai - patalynės komplektai. Mes  specializuojamės patalynės užvalkalų bei paklodžių siuvime iš įvairiausių audinių. Atsižvelgdami į klientų pageidavimus, pasiūlome audinį, pritaikome išmatavimus, parenkame tinkamą siuvimo techniką. Galime pasiūti ir labai paprastą, bet ne prastą vienspalvę kartūno paklodę, ir prabangų, rytietiškais raštais išmargintą satino patalynė komplektą, nepadarysiantį gėdos net ir šeicho lovai.
Kontaktai
Paklausti
Patalyne vaikamsElektroninė parduotuvė www.jusujaukumui.lt siūlo platų asortimentą patalynės, antklodžių, pagalvių, rankšluosčių, ekologiškų tekstilės gaminių, čiužinius saugančių paklodžių, šildančių žvėrelių ir tapkių (šildyklių). Mūsų parduotuvėje niekada nebūna eilių, parduotuvė dirba visą parą, todėl neskubėdami galėsite išsirinkti patikusius gaminius, o kurjeriais juos pristatys į bet kurią Jūsų nurodytą vietą. Kviečiame  
apsilankyti!
Kontaktai
Paklausti
Lietuvos siuvimo įmonė UAB “LORITA”, įkurta 1994 metais. Joje siuvami aukščiausios kokybės drabužiai ir patalyne naujagimiams ir mažiems vaikams. Kuriant sezonines kolekcijas nuolat atnaujinamas asortimentas, kuriam naudojami tik sertifikuoti audiniai iš medvilnės, vilnos, lino, bambuko. Įmonės gaminiai pasižymi praktiškumu ir patvarumu- kiekviena drabužėlio ar patalynes detalė kuriama atidžiai ir rūpestingai.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kokia proga vaikui reikia dovanoti "dideles" dovanas?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vaikams2.lt - DU.lt dalis