Būreliai vaikams

„Raganiukės teatro“ mažoji akademija
Kviečiame vaikus ir jaunimą į teatro žvaigždžių akademiją!

Vaikai mokomi vaidybos pagrindų, dainų ir šokių. Kartu kursime spektaklį, kurį pristatysime „Raganiukės teatre“ Vilniaus mieste gyventojams.
Kontaktai
Paklausti
Mūsu studija taip pat organizuoja ugnies šokio pamokas vaikams ir suaugusiems. Pamokos vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais, Vilniaus senamiestyje.
Pirma pamoka nemokamai.
Kontaktai
Paklausti
Smagių reikalų klubas esamoms bei būsimoms mamoms
Kontaktai
Paklausti

Kūrybos namučiai “Vėjų fėja” - tai kūrybos dvasia. Ji visur, ji kiekviename, ji vakar, šiandien ir rytoj. Ji mylinti ir laisva. Ji skleidžiasi mūsų širdyje, jei tik išdrįstame patikėti paprastais stebuklais. Kūrybos namučiai “Vėjų Fėja” tai nedidelio menininkų ir pedagogų ratelio sukurta erdvė, skirta kūrybinei, meninei raiškai. Įvairiose studijose visą savaitę čia veikia kūrybiniai užsiėmimai skirti kūdikiams, vaikams, mokyklinukams ir tiems, kurie save jau vadina dideliais. Visi kartu siekiame gilesnio, subtilesnio pasaulio pažinimo, ieškome grožio, gerumo, darnos. Mokomės prakalbinti medį, akmenį, gėlę, mokomės klausytis tylos, mokomės pasitikėti savo planeta ir mylėti visa kas gyva. Tai, ką sunku įvardinti žodžiais, mokomės išreikšti kūrybinėmis priemonėmis. Čia visi mokytojai ir visi mokiniai, čia visi saugūs ir laisvi.

Kontaktai
Paklausti


Jūsų vaikas domisi menu? Vis kažką lipdo, konstruoja, piešia ar dekoruoja? Išlaisvinkite savo vaiko kūrybiškumą ir kartu pasinerkite į atradimų pasaulį!
Kūrybinės dirbtuvės kviečia vaikus ir paauglius lankyti:
1. DAILĖ “Tikrosios spalvos” (6-16m. vaikams, pamokos trukmė 1val.30min.)
2. RANKDARBIAI “Pažinkime dailės įvairovę” (6-16m.pamokos trukmė  1val.30min.)
3. SIUVIMAS (6-12 m. vaikams, pamokos trukmė 1val.)
4. MADOS, DRABUŽIŲ DIZAINO ir STILIAUS pažinimas (12- 18m. vaikams, pamokos trukmė 2val.)

Kontaktai
Paklausti


Žmogus ateina į šį pasaulį, kaip tuščias baltas lapas... Ką jame įrašysime, didele dalimi priklauso nuo mūsų - suaugusiųjų.


Kultūros centras „Vijolina“ jau trylika metų organizuoja suaugusių ir vaikų laisvalaikį. Anot kultūros centro „Vijolina“ neformalaus ugdymo pedagogų,  mokykla žmonėms suteikia akademinių žinių, tačiau to nepakanka, kad vaikas išaugtų visaverte asmenybe. Po pamokinio ir ikimokyklinio ugdymo veiklos būreliuose jie įžvelgia tik privalumus.


Taigi, Kultūros centras „Vijolina“ gali pasiūlyti Jums šiuos būrelius:

Kontaktai
Paklausti
Pramoginės šou veiklos studija "Žvaigždžių takas"

Vilniaus studija „ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS” užsiima šou veikla į kurią įeina pradedančiųjų MODELIŲ, ŠOKĖJŲ ir DJ`ėjų kursų mokymo programos bei profesionalus parengimas pažengusiųjų narių pramoginiams renginiams: įvairiems konkursams, koncertams, televizijos projektams („Eurovizija”, „Dangus”, „Kelias į žvaigžges”...) ir pan. Suteikiame galimybę ne tik pažengusiems bet ir pradedantiesiems savo nariams dalyvauti kino ir televizijos laidų filmavimuose. Dirbame su Lietuvos Kino Studija, Baltijos televizija bei įvairiomis reklamos agentūromis. Nepraleiskite progos prisijungti prie mūsų ir realizuoti save pramoginėje šou veikloje.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kokia proga vaikui reikia dovanoti "dideles" dovanas?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vaikams2.lt - DU.lt dalis