Baldai vaikams

Vaikiškų baldų, žaislų, edukacinių ir lavinančių prekių, interjero detalių, kanceliarinių priemonių, lauko ir vidaus žaidimo aikšelių parduotuvė ir salonas www.vaikoerdve.lt .

Mūsų prekės yra skirtos:
  • Privatiems pirkėjams
  • Vaikų darželiams
  • Dienos užimtumo centrams
  • Mokyklėlėms
  • Mokykloms
Skambinkite, rašykite, užsisakykite internetu www.vaikoerdve.lt.
Kontaktai
Paklausti
UAB “Medrika” specializuojasi vaikų baldų gamyboje bei prekyboje. Siekiame, kad mūsų baldai vaikams suteiktų patogią bei pilnavertę vaikystę. Kokybiški, bei saugūs vaiko baldai padeda sukurti palankią aplinką augimui bei požiūrio formavimui.

Didelę dalį mūsų produkcijos sudaro baldai, kurie džiugina Lietuvos lopšelių, darželių ie kitų ikimokyklinių įstaigų vaikus. Gaminame kėdutes, staliukus, lovytes, persirengimo spinteles,spintas žaislams bei daugelį kitų baldų.

Mūsų baldai pasižymi natūralumu, saugumu  bei ekologiškumu -  gaminame su sertifikuotomis medžiagomis, lakuojame vandens pagrindo laku. Visiems baldams suteikiame 24 mėn. garantiją. Kiekvienam klientui pateikiame specialius komercinius pasi8lymus bei  didesniems kiekiams taikome nuolaidas !!!

Kontaktai
Paklausti
Įmonė savo veiklą pradėjo 1994 m. Pradžioje gamyba buvo vykdoma nuomojamose mažose patalpose, Kretingos rajone. Dirbdami tobulėjome ir persikėlėme į Klaipėdos rajoną Klemiškę. Iš pradžiu mūsų įmonėje buvo tik gaminamos durys, kiek laiko įmonė padirbusi plėtesi darbuotojų skaiČius kurie tūrėdami patirties kituose medžio gamybos srytise, buvo pradėta gaminti laiptai po kiek laiko interjero detalės ir dabar mes jau gaminame ir baldus.
Kontaktai
Paklausti
UAB "AKAI" nuo 1991 metų gamina baldus. Mūsų baldai klasikinio dizaino, gaminami naudojant kokybiškas "Egger" plokštes, natūralų lukštą ir uosio, beržo, pušies masyvą. Jau 10 metų specializuojamės miegamųjų baldų gamyboje.
Kontaktai
Paklausti
Baldų fabrikas "ALANTAS" savo veiklą baldų gamyboje pradėjo 1991 m. 1996 m. įmonė reorganizuota į uždarąją akcinę bendrovę. Jau 2004 metais geriausios apskrities įmonės titulą
Kontaktai
Paklausti
UAB "BŪSTO HARMONIJA" įkurta 2001m. Kaune. Mūsų tkslas patenkinti net ir paČių išrankiausių klientų poreikius, todėl Lietuvoje prekiaujame pripažintų Europoje ir pasaulyje italų, vokieČių, olandų, šveicarų gamintojų baldais, šviestuvais ir interjero detalėmis.
Kontaktai
Paklausti
EVE Baldai, kartu su dukterinėmis firmomis EVE M
Kontaktai
Paklausti
Mūsų firma  gamina standartinius ir pagal individualius užsakymus baldus namams bei visuomeninės paskirties baldus iš egzotinių medžių natūraliu lukštu, aukšto slėgio laminatu dengtos medžio drožlių bei medžio dulkių plokštės.
Kontaktai
Paklausti

Apklausa

Kokia proga vaikui reikia dovanoti "dideles" dovanas?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vaikams2.lt - DU.lt dalis