Kokias gėles išrinkti mokytojai - rugsėjo pirmosios ar mokytojų dienos proga?

2016-05-18 / Floristė Gali atrodyti, kad gėlės skirtos tik suaugusiems, vaikų tai visiškai neliečia. Tačiau pagalvojus atidžiau suprasite, kad greičiausiai dažniausiai į gėlių salonus užsukame, kai reikia įvairių žiedų, kuriuos vaikas nešis į mokyklą, O kol jis mažas, kas geriau gali pasirūpinti jo gėlėmis, jei ne tėvai?

Kiek kartų yra tekę susidurti su situacija, kai jūsų mažasis mokyklinukas vakare paklausia: Mama, o kur gėlytės rytojui? Pirmiausia, žinoma, pasimetimas. Tada seka klausimas ir galų gale išsiaiškinimas, kad rytoj mokytojų diena. Ką daryti tokiu atveju? Paprastai tektų skubėti į per naktį veikiančius gėlių turgelius arba iš ryto lėkti į gėlių saloną ir, atstovėjus didžiausią eilę, nupirkti vieną iš paskutiniųjų kardelių.

Eilės, stumdymasis ir kitos nemalonios procedūros laukia ir prieš rugsėjo pirmąją, kai į gėlių pardavimo vietas suskuba tėvai, močiutės ir mokyklinukai. Verslininkams šios šventės - pelno rojus. Tačiau tėvams, kurie turi pasirūpinti vaikų gėlėmis (o jei dar ne vieno! )šioks toks iššūkis ir lenktynės su besibaigiančia kantrybe.

Tokiems tėvams, kuriems gaila tiek nervų, tiek laiko būtų galima pasiūlyti prisiminti gėlių pristatymo į namus paslaugą. Tai šiokia tokia gudrybė, kuria gali pasinaudoti kiekvienas. Gėles internetu išsirinkti paprasta. Tereikia vos keletos paspaudimų, apmokėjimo atlikimo ir puokštės į namus bus pristatytos per keletą valandų.

Gėlių kurjerio paslaugomis dažniausiai naudojasi tie, kurie nori pasveikinti, tačiau negali. Arba tie, kurie nori netikėtai nustebinti. Tačiau juk kurjeriui visiškai nesvarbu jis atveš gėles kažką švenčiančiam ar tėvams, kurie tiesiog mieliau praleis laisvą laiką su vaikais, nei stovėdami ilgiausioje rugsėjo pirmos ar Mokytojų dienos eilėje prie gėlių.

Tokios pačios sąlygos galioja ir pasiruošimui išleistuvėms, šimtadieniams, egzaminams ir paskutiniams skambučiams. Tačiau kalbant apie išleistuves, užsakymais reiktų pasirūpinti anksčiau, nes čia žmonės jau supranta, kad galima sutaupyti laiko. Ypač, kai užsisakoma iš patikimų, žinomų ir išbandytų įmonių.

O gėlių pasirinkimas, užsakant jas vaikų reikmėms, internetu yra ne ką mažesnis nei gėlių salonuose. Čia taip pat galite rasti svetainių, kuriose susikomponuosite norimą puokštę ar tiesiog pasirinksite iš jau siūlomų kompozicijų.

Vaikai ir gėlės

Nepamirškite, kad vaikams taip pat smagu gauti gėlių gimtadienio ar kitomis progomis. Ypač, jei jos dekoruotos jų mėgiamais personažais ar yra dovanos dalimi.

Tačiau renkant gėles vaikams nepamirškite apie galimas alergines reakcijas. Todėl čia nėra vietos didelėms originalumo paieškoms. Rinkitės įprastas, dažnas gėles.

Vaikai mėgsta spalvas. Jiems reikia ryškumo, dėmesio. Todėl ir gėlės, kurias nešate mažajam jubiliatui, turėtų būti ryškios, šviesios ir gaivios.

O galbūt vaikui laikas pradėti mokytis rūpintis ir suprasti, kaip gamtoje vyksta procesai? Todėl gyvo augalo padovanojimas gali būti geru išbandymu prieš įsigyjant taip išsvajotą šuniuką ar kačiuką. Žinoma, geriausia iš pradžių neskubėti ir išrinkti mažiau lepius augalus, tokius kaip kaktusai.

Kitas variantas - jau paruoštos dovanojimui sėklos žemėje, kurias reikia laistyti, prižiūrėti. Taip vaikas galės stebėti, kaip pamažu augalas dygsta, auga ir žydi.

Supraskite, kad gėlės, tai universali kalba. Ir visai nesvarbu, kiek žmogui metui - jos džiugina visus.

Komentarai:

Apklausa

Kokia proga vaikui reikia dovanoti "dideles" dovanas?
x
paieška
Neradote reikiamos įmonės ar informacijos? Ieškokite visuose DU.lt projektuose:
Vaikams2.lt - DU.lt dalis